2020 12 18

Rimo Kurtinaičio košmaras nesibaigia: „Chimki“ krito ir prieš ASVEL

Rimo Kurtinaičio tragiškas sezonas tęsiasi. Maskvos srities „Chimki“ (2-13) penktadienio vakarą išvykoje 84:90 (29:20, 22:23, 19:29, 14:18) krito prieš Vilerbano ASVEL (5-9).
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Pirmąją rungtynių pusę „Chimki“ laimėjo puolimu 51:43, bet po pertraukos ASVEL šovė į priekį ir prieš lemiamą ketvirtį jau prancūzai pirmavo 72:70.

Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, Norrisas Cole'as baudų metimais padidino ASVEL pranašumą iki 4 taškų (81:77).

Laikas bėgo, o vaizdas aikštėje nesikeitė. Likus žaisti 45 sekundes, Charlesas Kahudi padidino skirtumą iki 5 taškų (86:81).

Komandos apsikeitė dvitaškiais, o Errickas McCollumas prametė baudą. Liko 12 sekundžių, ASVEL turėjo kamuolį rankose ir pirmavo 4 taškais (88:84).

„Chimki“ dar bandė žaisti pražangų žaidimą, bet tai nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Guerschonas Yabusele su 20 taškų buvo rezultatyviausias ASVEL gretose, tašku mažiau pelnė N.Cole'as.

Pamaskvės ekipai 26 taškus pelnė ir net 32 naudingumo balus surinko Devinas Bookeris.

Aleksejus Švedas pasižymėjo dvigubu dubliu: 14 taškų (1/5 dvit., 4/8 trit.) ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Prieš dvi dienas R.Kurtinaitis lietuviškame trenerių mūšyje 74:87 nusileido Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamai „Barcelona“ ekipai.

Su vos 2 pergalėm ir jau 13 pralaimėjimo „Chimki“ murkdosi Eurolygos dugne – užima paskutinę vietą.

ASVEL: G.Yabusele 20, N.Cole'as 19, M.Fallas 16, D.Lighty 14.

„Chimki“: D.Bookeris 26, A.Švedas 14 (10 rez. perd.), J.Jerebko 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant