2019 11 02

Rokas Giedraitis neįkando „karaliams“, „Baskonia“ sutaršė „Bayern“ ekipą

Roko Giedraičio vizitas Madride nebuvo pergalingas. Berlyno ALBA išvykoje 71:85 (14:28, 24:14, 18:22, 15:21) krito prieš „Real“ ekipą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

R.Giedraitis per 28 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir finišavo su 9 naudingumo balais.

Nugalėtojams po 12 taškų pelnė Anthony Randolphas, Usmanas Garuba ir Sergio Llullas (6 rez. perd.).

„Real“ jau nuo pirmųjų minučių šovė pirmyn, o spurtą iki 13:2 pratęsė puikus Facundo Campazzo perdavimas.

Vis tik ALBA atsigavo, o ir po krepšiu neleido varžovams šeimininkauti.

Rungtynėse netrūko efektingų epizodų, tokių kaip Jeffery Tayloro dėjimas ar stebuklingas ALBA metimas paskutinę antrojo kėlinio sekundę.

ALBA šiame mače iš viso suklydo net 19 kartų, „Real“ prarado ne ką mažiau kamuolių – 17.

„Real“: A.Randolphas, U.Garuba ir S.Llullas po 12, W.Tavaresas 11 (8 atk. kam.).

ALBA: M.Hermannssonas 13, M.Masonas, P.Siva ir Th.Johannesas po 10, R.Giedraitis 9.

Kitose rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ namuose net 93:60 (29:10, 23:19, 14:18, 27:13) sumušė Miuncheno „Bayern“ komandą.

Įdomu tai, kad Dejanas Radonjičius į Vitoriją atsivežė ir mačui registravo vos 10 krepšininkų, kuriems visiems ir skirstė minutes.

Tornikė Šengelija nugalėtojams pelnė 19 taškų ir surinko 28 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Gregas Monroe surinko 18 taškų.

„Baskonia“ tritaškius (54 proc. – 12/22) metė prasčiau nei dvitaškius (53 proc. – 20/38).

„Baskonia“: T.Šengelija 19, M.Janningas 16, N.Stauskas 12, P.Garino ir A.Polonara po 10.

„Bayern“: G.Monroe 18, M.Lo 12.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?