2021 10 01

Roko Giedraičio rezultatyvumas neguodžia: „Baskonia“ – sutrypta

Rokas Giedraitis buvo rezultatyviausias Vitorijos „Baskonia“ gretose, tačiau Ispanijos ekipa patyrė skaudžią nesėkmę – net 50:75 (13:28, 9:19, 20:16, 8:12) krito išvykoje prieš Pirėjo „Olympiakos“.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Po dviejų kėlinių skirtumas jau buvo daugiau nei triuškinantis – 47:22. Nors trečiąjį kėlinį „Baskonia“ laimėjo, ketvirtajame surinko vos 8 taškelius.

Rokas Giedraitis per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, gavo bloką, 2 kartus prasižengė ir išprovokavo 6 varžovų pražangas.

Baskų lyderio sąskaitoje – 16 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė. Jo kraityje – 11 naudingumo balų.

„Oly“ gretose su 16 taškų rezultatyviausias buvo Saša Vezenkovas, pelnęs 16 taškų.

Buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas Pirėjo komandai pelnė 2 taškus, taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Baskonia“ tragiškai pataikė – 41 proc. dvitaškių (14/34), 17 proc. tritaškių (4/24).

Vitorijos komanda laimėjo kovą dėl kamuolių 43:36, tačiau prarado net 21 kamuolį.

„Olympiacos“: S.Vezenkovas 16, M.Fallas 11, K.Sloukas 10, K.Papanikolaou ir Sh.Mckissicas po 8.

„Baskonia“: R.Giedraitis 15 (6 atk. kam.), M.Costello 11 (9 atk. kam.), S.Echocas 7.