2019 10 05 /00:16

Šaltas dušas M.Kuzminskui ir „Olympiakos“ – gavo skambų ASVEL antausį

Su raudonai baltais, bet ne Milano ekipos marškinėliais Eurolygos sezoną penktadienio vakarą pradėjo Mindaugas Kuzminskas. Pirėjo „Olympiakos“ garbę ginantis lietuvis startavo netikėta nesėkme – net 63:82 (24:21, 9:19, 14:16, 16:26) išvykoje krito prieš Vilerbano ASVEL komandą.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

M.Kuzminskas per 12 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo, gavo bloką, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko 6 naudingumo balus.

„Olympiakos“ rungtynių pradžioje dar pirmavo, bet ASVEL vėliau perlaužė mačo eigą. Tam įtakos turėjo tokie epizodai kaip Tonye Jekiri akrobatinis metimas su pražanga.

Pirmąjį kėlinį itin sudėtingu tolimu metimu užbaigė Vassilis Spanoulis.

Antrajame ketvirtyje jau šeimininkavo prancūzai ir į didžiąją pertrauką jie išsinešė septynių taškų pranašumą – 40:33.

ASVEL pergalę nusikalė ketvirtajame kėlinyje, per kurį sumetė net 26 taškus, o praleido 16. Laimingas tribūnose rankas aplinkiniams po pergalės spaudė ir Vilerbano komandos vadovas Tony Parkeris.

Jordanas Tayloras ir Davidas Lighty nugalėtojams pelnė 16 taškų. T.Jekiri surinko dvigubą dublį: pelnė 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Oly“ gretose su 15 taškų rezultatyviausias buvo Georgios Printezis.

„Tai didelė staigmena man“, – po mačo pripažino ASVEL treneris Zvezdanas Mitrovičius., tačiau jis pridėjo, kad šioje Eurolygoje švęsti nebus kada.

ASVEL: D.Lighty ir J.Tayloras po 16, T.Jekiri 13 (10 atk. kam., 25 naud. bal.).

„Olympiakos“: G.Printezis 15, X.Punteris 11, N.Milutinovas 10 (10 atk. kam.).

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?