2021 02 04

Šaras įtūžęs: B.Daviesas paleido kosminį šūvį, bet pergalių serija nutrūko

Eurolygoje pirmaujanti „Barcelona“ (17-7) ketvirtadienio vakarą patyrė pralaimėjimą namuose, 86:88 (22:27, 28:26, 15:19, 21:16), nusileidusi Stambulo „Anadolu Efes“ (13-10) ekipai.

Lemiamą kirtį svečiai sudavė trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą. Susikrovę šį pranašumą, „Anadolu Efes“ šansų savo varžovams jau nesuteikė.

Tiesa, mačo pabaigoje Nickas Calathesas ir Leo Westermannas pataikė du tritaškius ir užbaigė „Barcos“ spurtą 11:2, po kurio katalonai priartėjo iki dviejų taškų (84:86), tačiau išsigelbėti šeimininkai jau nespėjo.

Gražiausią rungtynių epizodą antrojo kėlinio pabaigoje sukūrė buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas. Jis pataikė tritaškį nuo aikštės vidurio ir po šio metimo dar spėjo žvilgsniu palydėti netoliese stovėjusį kitą buvusį žalgirietį Vasilije Micičių.

Serbas vedė svečius į priekį ir pelnė net 26 taškus. Šeimininkų negelbėjo 22 Nikola Mirotičiaus taškai.

Prieš mūšį su turkais Šaro auklėtiniai buvo laimėję šešias Eurolygos dvikovas iš eilės, o visuose frontuose turėjo net 10 pergalių seriją.

„Anadolu Efes“ katalonus įveikė abu kartus šį sezoną.

Stambulo komanda per šešias pastarąsias Eurolygos dvikovas laimėjo penkis sykius ir jau taikosi į pirmąjį aštuonetą.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 22, Brandonas Daviesas 14, Cory Higginsas 12, Nickas Calathesas 9.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 26, Shane'as Larkinas 19, Chrisas Singletonas 13, Sertacas Šanli 12.