Šaro vyrai išvargo pergalę Eurolygos autsaiderių teritorijoje

Stambulo „Fenerbahče“ (3-1) dvigubą Eurolygos savaitę uždarė 78:71 (15:16, 23:15, 20:16, 20:24) pergale prieš Berlyno ALBA (1-3).
Bobanas Marjanovičius
Bobanas Marjanovičius / Vida Press nuotr.

Sunkiai radę kelią link Belgrado „Crvena zvezda“ krepšio pirmajame dvigubos Eurolygos savaitės mūšyje, Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai slogiai pradėjo ir akistatą Vokietijos sostinėje.

Per pirmąsias pusaštuntos dvikovos minutės Stambulo „Fenerbahče“ prieš vieną turnyro favoričių buvo surinkusi vos 6 taškus, o ledus išjudino tris tritaškius įsmeigęs iš suspendavimo sugrįžusio Tariko Biberovičiaus ir praėjusį sezoną Lietuvoje rungtyniavusio Artūro Žagaro duetas.

Užsikūrę Šaro vyrai iki ilgosios pertraukos net 30 iš 38 taškų surinko tritaškiais (10 iš 19) ir priekyje buvo 38:31.

Toliašaudė Stambulo ekipos artilerija pritilo antroje mačo pusėje, realizavus tik 3 tritaškius iš 11, tačiau „Fenerbahče" iškovojo pakankamai sudėtingą pergalę.

Mačo pabaigoje – grubi ALBA žaidėjo Timo Schneiderio pražanga prieš A.Žagarą, po kurios buvęs žalgirietis Nigelas Hayesas-Davisas ant žemės nubloškė Berlyno ekipos krepšininką ir už tai susilaukė nesportinės nuobaudos.

ALBA: Matteo Spagnolo ir Martinas Hermannssonas – po 13, Trevionas Williamsas ir Louisas Olinde – po 12.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 14, Wade'as Baldwinas 13, Tarikas Biberovičius ir Nicolo Melli – po 12, Bobanas Marjanovičius 8 (6 atk. kam.).