2023 05 20

Senegaliečio nesustabdę žalgiriečiai baigė pasirodymą Eurolygos jaunimo turnyre

Vytauto Pliaugos treniruojama Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda baigė pasirodymą Kauno sporto halėje vykstančiame Eurolygos jaunimo finaliniame turnyre.
Jaunimo Eurolyga: „Žalgiris“ – „Joventut“
Rungtynių akimirka / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Žalgiriečiai rezultatu 62:73 (13:12, 10:25, 20:16, 19:20) nusileido „Next Generation“ komandai, sudarytai iš skirtingų šalių krepšinio talentų.

Grupės varžybas laimėjusi „Next Generation“ komanda keliauja į finalą, kur sekmadienį susikaus su Madrido „Real“ jaunuoliais.

Komandos lygiai žaidė pirmajame kėlinyje, tačiau antrajame žalgiriečių varžovai įspūdingai atitrūko.

Kauniečiai turėjo vieno taško persvarą (14:13), kai „Next Generation“ spurtavo 15:0, o galiausiai atkarpą laimėjo 22:3.

Po pertraukos žalgiriečiams pavyko grįžti į vienženklį atstumą, bet Mohamedo Faye vedama „Next Generation“ komanda žingsnis po žingsnis artėjo link pergalės.

„Žalgiriui“ reikėjo laimėti bent 6 taškų skirtumu, kad grupėje užimtų pirmą vietą ir patektų į finalą.

Galutinėje grupės rikiuotėje kauniečiai užėmė 3-ią vietą.

Senegalo krepšininkas M.Faye pelnė net 33 taškus, atkovojo 11 kamuolių, blokavo 3 metimus ir surinko net 52 naudingumo taškus.

„Žalgiriui“ Mantas Juzėnas pelnė 13 taškų, Mantas Kocanas ir Dovydas Buika – po 8.