2020 02 28

Serbus gynybos gniaužtuose uždusinusi „Baskonia“ bando išsilaikyti atkrintamųjų lenktynėse

Nedažnai pastaruoju metu pergalės skonį pajaučianti Vitorijos „Baskonia“ (10-16) savo sirgalius pradžiugino rungtynėse prieš lentelės kaimynus. Baskai namuose 71:56 (21:15, 18:13, 15:15, 17:13) pranoko Belgrado „Crvena zvezda“ (10-16) ir aplenkė šią turnyrinėje lentelėje.
„Baskonia“ krepšininkai
„Baskonia“ krepšininkai / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Baskonia“ rungtynių kontrolę laikė beveik viso mačo metu, o po dviejų kėlinių jau turėjo dviženklį pranašumą – 39:28.

Svečiai bandė kabintis į varžovus trečiajame kėlinyje, kai priartėjo iki 41:46, bet baskai greitai susigrąžino dviženklę persvarą (54:43), o ketvirtajame kėlinyje problemų neturėjo – Tornikės Šengelijos vedama komanda vienu metu turėjo net ir 21 taško persvarą.

Vos 56 taškus praleidusi Vitorijos ekipa sužaidė geriausias šio sezono rungtynes gynyboje. Iki tol mažiausiai taškų, 58, baskai buvo praleidę per patį pirmąjį sezono susitikimą su Kauno „Žalgiriu“.

Atitinkamai Belgrado klubui tai tapo nerezultatyviausiomis rungtynėmis šį sezoną.

Tiek „Baskonia“, tiek „Crvena zvezda“ tęsia atkrintamąsias varžybas garantuojančio aštuoneto persekiojimą – nors Vitorijos ir Belgrado ekipos užima tik 13 ir 14 vietas, tačiau iki norimos pozicijos joms trūksta vos vieno laimėjimo.

„Baskonia“: Tornike Šengelija 18 (7/10 metimai), Shavonas Shieldsas 15 (7/9 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Michaelas Ericas 10 (5 atk. kam.), Ilimane Diopas 8.

„Crvena zvezda“: Vladimiras Štimacas 13 (7 atk. kam.), Kevinas Punteris 12, Lorenzo Brownas 10 (1/7 trit.), Billy Baronas 7.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?