2021 11 11

Sezono pasirodymą surengęs Vasilije Micičius šeimininkavo Berlyne

Stambulo „Anadolu Efes“ (3-6) krepšininkai Berlyne 90:63 (20:21, 31:14, 19:12, 20:16) pervažiavo ALBA (3-6), o pagrindiniu pergalės kalviu tapo sezono pasirodymą surengęs Vasilije Micičius.
Vasilije Micičius
Vasilije Micičius / Euroleague.net

Praėjusį penktadienį Kauno „Žalgirį“ įveikusi Berlyno ALBA pajuto Eurolygos MVP įniršį.

Vasilije Micičius praėjusiame ture prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ surinko vos 6 taškus ir 4 efektyvumo balus, tačiau sprogo „Mercedes-Benz“ arenoje Vokietijos sostinėje.

Buvęs žalgirietis rungtynes pradėjo ant atsarginių suolelio, ant parketo pirmą kartą žengė pirmojo kėlinio viduryje bei iškart ėmė dominuoti. Jis vien iki ilgosios pertraukos surinko 13 taškų (3/4 tritaškiai), atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 25 efektyvumo balus.

Lyderio pakylėta „Anadolu Efes“ antrąjį ketvirtį laimėjo net 31:14 ir į ilgąją pertrauką nusinešė dviženklį pranašumą – 51:37.

Apsukų nemažinę Eurolygos čempionai trečiąjį ketvirtį laimėjo 19:12, o paskutinės 10 minučių virto formalumu.

V.Micičius pergale pažymėtame mače žaidė 30 minučių, pelnė 19 taškų (2/5 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, suklydo 4 kartus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Serbui puikiai talkino veteranas Krunoslavas Simonas, pelnęs 18 taškų.

Ergino Atamano auklėtiniai pataikė 12 tritaškių iš 29 (41,4 proc.), kai ALBA – 6 iš 26 (23,1 proc.).

ALBA: Oscaras Da Silva 13, Maodo Lo 9.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 19 (9 rez. perd.), Krunosalavas Simonas 18, Tiboras Pleissas 16.