Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 01 /2019 02 02

Šiurpią traumą patyręs A.Gudaitis išgabentas neštuvais, „Olimpia“ pergalei prireikė pratęsimo

Penktadienio vakarą vykusios Eurolygos rungtynės Las Palmase anksčiau laiko baigėsi Lietuvos rinktinės vidurio puolėjui Artūrui Gudaičiui. Mače su vietos „Gran Canaria“ Milano „Olimpia“ aukštaūgis krito ant parketo ir iš aikštės buvo išneštas neštuvais.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Stopkadras

Incidentas nutiko antrojo kėlinio viduryje. Varžovo metimą bandęs blokuoti krepšininkas, kliudė lentą ir neišlaikęs pusiausvyros, nesėkmingai visa jėga nusileido ant kairės kojos ir krito ant grindų.

Nukritęs krepšininkas iš karto skausmingai susiėmė už kairiojo kelio.

Kęsdamas didžiulį skausmą, A.Gudaitis nesutramdė ašarų.

Lietuvį iš arenos personalas išgabeno specialiais neštuvais. Iš arenos sportininkas buvo nugabentas į ligoninę.

Iki traumos lietuvis buvo sužaidęs 8 minutes, pelnęs 6 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius.

Iki A.Gudaičio traumos „Olimpia“ buvo priekyje 31:30, o galiausiai šventė pergalę 106:104 (27:28, 12:18, 29:21, 21:22, 17:15).

Las Palmase per 40 minučių nugalėtojas nepaaiškėjo, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą. Jo metu iniciatyva priklausė svečiams, bet „Gran Canaria“ tritaškiais sugebėjo atkurti intrigą.

Pačiomis paskutinėmis sekundėmis ispanai netgi galėjo išplėšti pergalę, bet lemiamas Marcuso Erikssono tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 12 taškų (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 10/10 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 13 naudingumo balų.

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas 28, Clevinas Hannah (4 rez. perd.) ir Kimas Tillie (6 atk. kam.) po 12, DJ Strawberry 10.

„Olimpia“: Vladimiras Micovas 24, Mike’as Jamesas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Jamesas Nunnally po 22, Mindaugas Kuzminskas 12.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?