2023 10 05

Skambus prisistatymas – R.Giedraitis vedė link pergalės „Crvena zvezda“

Rokas Giedraitis buvo naudingiausias komandoje, o jo atstovaujama Belgrado „Crvena zvezda“ Eurolygos startavo pergale. Serbai namuose 94:73 (29:18, 23:13, 17:24, 25:18) sutriuškino Vilerbano ASVEL.
Rokas Giedraitis (dešinėje)
Rokas Giedraitis (dešinėje) / „KK Crvena zvezda Meridianbet“ nuotr.

Naujoje komandoje debiutavęs R.Giedraitis per 28 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, prasižengė tris kartus ir surinko 20 naudingumo balų. Pagal pastarąjį rodiklį lietuviui prilygo tik Shabazzas Napieras.

R.Giedraitis jau pirmajame ketvirtyje įmetė 5 taškus, o visiškai įsisiautėjo antrame kėlinyje.

Į aikštę sugrįžęs lietuvis smeigė net tris tritaškius iš eilės ir įpusėjus mačui buvo pelnęs 14 taškų su visais keturiais pataikytais tolimais metimais.

Įspūdingai iš toli pataikė ne tik tauragiškis. „Crvena zvezda“ per pirmus du kėlinius įmetė net 12 tritaškių iš 21, o skirtumas tarp komandų jau per ilgąją pertrauką buvo milžiniškas – 52:31.

Po ilgosios pertraukos R.Giedraičio taikiklis kiek nusimušė, jis prametė kitus tris tritaškius, bet „Crvena zvezda“ persvaros nepaleido ir sezoną pradėjo sėkmingai.

Susitikimą „Štark“ arenoje stebėjo ir vienas geriausių visų laikų tenisininkų Novakas Džokovičius.

„Crvena zvezda“: Shabazzas Napieras 21 (5/8 trit.), Rokas Giedraitis 17 (4/7 trit.), Marko Simonovičius 14 (6/6 metimai), Nemanja Nedovičius 12.

ASVEL: Joffrey Lauvergne'as 18 (6 atk. kam.), Mike'as Scottas, Timothe Luwawu-Cabarrot ir Nando De Colo (5 rez. perd.) po 13.