2020 12 22

Slogus Šaro vakaras Stambule – techninė pražanga ir pražūtingas Sh.Larkino šou

Šarūnas Jasikevičius Stambulą prieš Kalėdas palieka niūrios nuotaikos. Lietuvio vadovaujama „Barcelona“ (11-5) išvykoje 79:86 (24:18, 19:25, 11:25, 25:18) krito prieš „Anadolu Efes“ (8-8) ir patyrė antrą nesėkmę Eurolygoje iš eilės.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Pirmi du kėliniai buvo apylygiai, bet, Įpusėjus trečiajam, Vasilije Micičius šovė taikliai iš toli ir „Anadolu Efes“ pranašumas pasiekė jau dviženklę ribą (55:45). Turkijos ekipos spurtas ištįso net iki 18:2, o po trijų kėlinių „Barca“ atsiliko 54:68.

Maža to, Šaras gavo techninę pražangą jau po finalinės trečiojo kėlinio sirenos. Treneris pyko ant teisėjų, jį teko raminti asistentui Dariui Maskoliūnui.

Ketvirtas kėlinys „Barcai“ buvo lyg kopimas į kalną.

Likus žaisti vos mažiau nei 2 minutes, Nickas Calathesas dvitaškiu su pražanga sumažino atsilikimą iki keturių taškų (75:79). Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo mažiausias atstumas tarp komandų per likusį rungtynių laiką.

Nuostabiai sužaidė Shane'as Larkinas, kuris nugalėtojams pelnė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko net 37 naudingumo balus.

Vasilije Micičius surinko 17 taškų, Krunoslavas Simonas pridėjo 16 taškų.

Pralaimėjusiems Nikola Mirotičius pelnė 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. N.Calatheso sąskaitoje – 15 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Barca“ realizavo vos 45 proc. dvitaškių (17/38) ir 33 proc. tritaškių (9/27). Stambulo komanda pataikė 58 proc. dvitaškių (22/38) ir 32 proc. tolimų metimų (8/25).

„Anadolu Efes“: Sh.Larkinas 23 (6/10 dvit., 2/6 trit., 5/7 baud. met., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 9 išpr. praž., 37 naud. bal.), V.Micičius 17, K.Simonas 16, B.Dunstonas 12.

„Barcelona“: N.Mirotičius 18 (8 atk. kam.), N.Calathesas 15 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), C.Higginsas 14, P.Oriola 8 (7 atk. kam.).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant