2021 12 03

Staigmena Berlyne – ALBA pratęsė „Olimpia“ nesėkmių seriją

Vienu metu Eurolygoje pirmavusi Milano „Olimpia“ (8-5) toliau ritasi žemyn. Ettore Messina auklėtiniai išvykoje 76:81 (15:19, 18:24, 23:24, 20:14) neprilygo ir Berlyno ALBA (5-8) klubui.
Tamiras Blattas
Tamiras Blattas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Dizaineriai“ Eurolygoje patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Marcuso Erikssono tritaškių (5/8) užkurti šeimininkai trečiajame kėlinyje triuškino svečius net 17 taškų skirtumu (60:43).

„Olimpia“ nenuleido rankų ir ketvirto kėlinio viduryje komandas skyrė jau tik vienas taiklus metimas (74:72), bet rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė ALBA, iškovojusi antrą pergalę Eurolygoje iš eilės.

ALBA: Marcusas Erikssonas 21 (5/8 trit.), Maodo Lo 12 (6 rez. perd.), Luke'as Sikma 9 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Christas Koumadje ir Johannesas Thiemannas – po 8.

„Olimpia“: Malcolmas Delainey 12, Kyle'as Hinesas 10, Shavonas Shieldas 9.