2017 12 22

Staigmena: „Maccabi“ parklupdė Fenerbahče“

Tel Avivo „Maccabi“ (8-6) krepšininkai namuose sužaidė puikias rungtynes ir 82:73 (24:15, 16:21, 20:18, 22:19) nugalėjo Eurolygos čempionę Stambulo „Fenerbahče“ (9-5).
Tel Avivo „Maccabi“
Tel Avivo „Maccabi“ / „Scanpix“ nuotr.

Į priekį žydai šovė jau pačioje susitikimo pradžioje, tačiau vėliau Turkijos komanda priartėjo.

Vis dėlto kantriai pergalės siekęs „Maccabi“ klubas triumfavo ir įsirašė 8-ąją pergalę, o „Fenerbahče“ pagal laimėjimų skaičių susilygino su Kauno „Žalgiriu“.

Izraelio ekipą tempė 20 taškų surinkęs Pierre'as Jacksonas, 19 pridėjo Norrisas Cole'as.

„Fenerbahče“ pataikymas buvo siaubingas: tikslą pasiekė tik 40 proc. (16/40) dvitaškių ir 28 proc. (7/25) tritaškių. Kovą dėl kamuolių turkai pralaimėjo 33:42.

„Maccabi“: P.Jacksonas 20 (5 rez. perd.), N.Cole'as 19, A.Parakhouskis 9, A.Tyusas 8, J.Boldenas 7 (9 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Fenerbahče“: J.Vesely 18 (6 atk. kam.), A.Muhamedas 12 (5 rez. perd.), N.Melli 11 (8 atk. kam.), B.Wanamakeris ir L.Datome po 9.

Kitose rungtynėse Madrido „Real“ (8-6) išvykoje be didesnio vargo 81:66 (29:13, 21:22, 18:16, 13:15) nugalėjo Bambergo „Brose“ (6-8).

Ispanams tai buvo antra pergalė šią savaitę, vokiečiams – antras pralaimėjimas.

Didžiąją dalį darbo „Real“ padarė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 29:13.

Jonas Mačiulis aikštėje praleido 7 minutes ir pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.).

„Brose“: D.Hackettas 13, L.Staigeris ir M.Lo po 12, R.Hickmanas 8.

„Real“: T.Thompkinsas 20, F.Causeuras 13, F.Reyesas 10, W.Tavaresas 9 (10 atk. kam.).