2021 01 12

Stambule – lietuvių sankirta, A.Perezo debiutas ir ketvirta „Fenerbahče“ pergalė iš eilės

Slogiai sezoną pradėjusi Stambulo „Fenerbahče“ (9-10) išgyvena atgimimą. Lietuvių atstovaujamų komandų sankirtoje Turkijos ekipa namuose 96:76 (28:18, 23:23, 24:15, 21:20) pranoko „lietuviškąją“ Vitorijos „Baskonia“ (9-10).

Galingai rungtynes pradėjusi Stambulo ekipa per pirmąjį ketvirtį pelnė 28 taškus ir staigiai susikrovė dviženklį pranašumą. Nors antrojo kėlinio pabaigoje „Baskonia“ deficitą buvo sumenkinusi iki 6 taškų, bet šeimininkai visus taškus padėjo iškart po ilgosios pertraukos.

Antrąją rungtynių pusę „Fenerbahče“ pradėjo spurtu 8:0, o 28-ąją minutę Igorio Kokošokovo kariaunos pranašumas pasiekė triuškinamą 20 taškų ribą.

Pergalingame mače „Fenerbahče“ pataikė 15 tritaškių iš 28 (53,6 proc.) bei 23 iš 32 dvitaškių (71,9 proc.).

Fantastiškas „Baskonia“ aukštaūgio Tonye Jekiri blokas Stambulo komandos centrui Janui Vesely:

Nugalėtojų gretose Edgaras Ulanovas per kiek daugiau nei 17 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Vilkėdamas „Fenerbahče“ marškinėlius pirmąsias rungtynes Eurolygoje sužaidė buvęs žalgirietis Alexas Perezas, per 7 minutes pelnęs 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 0/1 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo, dukart prasižengė ir užfiksavo -1 efektyvumo rodiklį.

Meksikiečio rezultatyvus perdavimas:

„Baskonia“ gretose Rokas Giedraitis rungtyniavo 22 minutes, per kurias įmetė 8 taškus (1/4 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, dukart suklydo, dukart prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

15 minučių ant parketo praleidusio Tado Sedekerskio sąskaitoje – 8 taškai (1/2 dvit., 2/3 trit.), 2 atkovoti kamuoliai, po du kartus suklydo ir prasižengė bei užfiksavo 4 naudingumo balų rodiklį.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 27 (4/7 trit., 30 naud. bal.), Janas Vesely 17 (7/9 dvit.), Lorenzo Brownas 14.

„Baskonia“: Alecas Petersas 15 (3/6 trit.), Achille Polonora ir Zoranas Dragičius – po 12.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant