Stambulo derbyje – muštynės ir dramatiškas Šaro triumfas

Šarūnas Jasikevičius ir Stambulo „Fenerbahče“ toliau pučia raumenis Eurolygoje. Ketvirtadienio vakarą Šaro auklėtiniai svečiuose laimėjo principinį Stambulo derbį, 83:78 patiesdami „Anadolu Efes“.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Vida Press nuotr.

Abi komandos praėjusią savaitę buvo startavę pergalėmis, tačiau šeimininkai šį kartą laikėsi tik pusę kėlinio. Tuomet „Fenerbahče“ tvirtai perėmė iniciatyvą ir nutolo.

Antrojo kėlinio viduryje svečių pranašumą išaugo iki rekordinio 15 taškų atotrūkio – 38:23.

Nors vėliau „Anadolu Efes“ sugebėjo situaciją stabilizuoti, Šaras pergalės iš savo rankų jau nepaleido.

Tiesa, mačo pabaigoje 15:2 spurtavę šeimininkai likus 2 minutėms netikėtai buvo išlyginę rezultatą 74:74, bet tada Artūras Žagaras įmetė baudą, Marko Guduričius pataikė iš toli, o galiausiai dar vieną tolimą metimą pridėjo ir A.Žagaras.

Trečio kėlinio viduryje abi komandos liko nepilnų sudėčių, nes prie „Anadolu Efes“ krepšio susimušė ir iš aikštės buvo pašalinti Tarikas Biberovičius ir Elijah Bryantas.

„Anadolu Efes“: Danas Oturu 21, Elijah Bryantas 15, Rodrigue‘as Beaubois 11, Shane‘as Larkinas 9.

„Fenerbahče“: Bonzie Colsonas 16, Wade‘as Baldwinas 15, Nigelas Hayesas-Davisas ir Artūras Žagaras – po 11, Khemas Birchas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant