2016 10 15

Stambulo „Fenerbahče“ dramatiškai palaužė Bambergo „Brose Baskets“

Sunkią pergalę Eurolygos pirmosiose rungtynėse pavyko iškovoti Stambulo „Fenerbahče“ ekipai, kuri namuose 67:66 (18:22, 18:11, 17:18, 14:15) vis dėlto palaužė Bambergo „Brose Bamberg“.
Stambulo „Fenerbahče“ šventė pirmąją pergalę
Stambulo „Fenerbahče“ šventė pirmąją pergalę / Euroleague.net nuotr.

Ketvirtajame kėlinyje turkai turėjo septynių taškų pranašumą, bet charakterį pademonstravę svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti.

Likus žaisti pusantros minutės Dariusas Milleris netgi persvėrė rezultatą (66:65), tačiau kitoje aikštės pusėje pražangą išprovokavęs Pero Antičius sumetė baudas, o per likusį laiką vokiečiai išsigelbėti jau nespėjo.

„Fenerbahče“: Bogdanas Bogdanovičius 18 taškų, Ekpe Udohas (7 atk. kam.), Pero Antičius ir Janas Vesely po 10.

„Brose Bamberg“: Darius Milleris 17 (3/4 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), Nikos Zisis 11 (5 rez. perd.), Danielis Theisas (5 atk. kam.) ir Patrickas Heckmannas po 8.

Vitorijos „Baskonia“, kuriam priklauso Tadas Sedekerskis, namuose po labai atkaklios kovos 85:84 (25:27, 24:24, 19:22, 17:11) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“.

Lietuvis šiame mače nerungtyniavo.

„Baskonia“: Andrea Bargnani 26, Tornike Šengelija 16 (9 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 12 (8 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Derrickas Brownas 16, Cedi Osmanas ir Bryce‘as Cottonas (1/6 trit.) po 13, Bryantas Dunstonas 11 (5/5 dvit.).