Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 12 27

Stebuklingai pratęsimą išplėšusi „Fenerbahče“ krito ir prieš „Valencia“

Sudėtingą sezoną išgyvenantis Stambulo „Fenerbahče“ (5-11) 2019-uosius užbaigė dar viena skaudžia nesėkme. Željko Obradovičiaus auklėtiniai stebuklingai išplėšė pratęsimą, bet jame iššvaistė 7 taškų persvarą ir nusileido „Valencia“ (7-9) klubui – 98:100 (24:22, 24:18, 22:19, 14:25, 14:16).
Kostas Sloukas
Kostas Sloukas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Fenerbahče“ po trijų kėlinių dar pirmavo 70:59, bet „Valencia“ ne tik ištirpdė šeimininkų persvarą, bet ir išsiveržė į priekį – po Samo Van Rossomo tritaškio likus mažiau nei 3 minutėms svečiai pirmavo 79:77.

Rezultatą baudų metimais išlygino Nando De Colo, o tritaškį pataikęs Luigi Datome išvedė Stambulo ekipą į priekį (82:79), bet tokios pačios vertės išpuoliais atsakė ir „Valencia“, po Alberto Abalde dvitaškio likus žaisti vos 0,4 sek. susigrąžinusi persvarą – 84:82.

Visgi „Fenerbahče“ rado atsaką varžovams – sunkiai suvokiamu būdu laisvas po krepšiu likęs N.De Colo gavo puikų perdavimą ir pataikė dvitaškį, išplėšdamas pratęsimą.

Jame „Fenerbahče“ turėjo net 7 taškų persvarą, kuria dar disponavo likus žaisti vos kiek daugiau nei minutę.

Vis tik šį kartą stebuklą sukūrė Ispanijos komanda.

„Valencia“ rungtynes užbaigė atkarpą 11:2, o lemiamą dūrį su pražanga likus žaisti 8 sekundėms pataikė Jordanas Lloydas.

„Fenerbahče“ dar turėjo laiko atsakymui, bet N.De Colo metimas skriejo pro šalį ir Turkijos komanda pralaimėjo jau ketvirtą kartą iš eilės.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 31 (6/7 dvit., 1/7 trit., 16/16 baudos, 37 naud. bal.), Derrickas Williamsas (8/12 dvit.) ir Luigi Datome (6/8 trit.) po 20, Bobby Dixonas 14 (4/7 trit.), Kostas Sloukas 10 (9 rez. perd.).

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 30 (9/11 dvit., 12 atk. kam., 42 naud. bal.), Brockas Motumas ir Jordanas Loydas po 14, Mike‘as Tobey 12 (7 atk. kam.).