2020 03 05

Su ASVEL vargę „Real“ krepšininkai reikalus sutvarkė per kelias minutes

Madrido „Real“ (22-6) komanda tęsia pergalingą žygį Eurolygoje. Karališkasis klubas namuose 87:78 (14:20, 25:18, 28:25, 20:15) nugalėjo Vilerbano ASVEL (10-18) ir iškovojo jau septintąją pergalę iš eilės stipriausiame žemyno turnyre.
Jaycee Carrollas
Jaycee Carrollas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Sėkmingą seriją pratęsęs ir nuo sausio mėnesio pralaimėjimo kartėlio nejutęs „Real“ klubas bando vytis pirmaujančią Stambulo „Anadolu Efes“ komandą.

Dabar dvi Eurolygos lyderes skiria tik viena pergalė, tačiau „Anadolu Efes“ yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Pergalę Madrido „WiZink Center“ arenoje „Real“ pasiekė ne pačiu lengviausiu būdu.

ASVEL pirmavo nemažą susitikimo dalį, o trečiojo kėlinio antroje pusėje turėjo net 8 taškų pranašumą – 59:51.

Tačiau tuomet „Real“ sužaidė geriausią rungtynių atkarpą, paklojusią šeimininkams pergalės pamatą.

Nicolo Laprovittolos ir Jaycee Carrollo vedami ispanai paskutines 3 trečiojo kėlinio minutes laimėjo 16:4, o lemiamame ketvirtyje pratęsė spurtą iki 23:6 bei nutolo 74:65.

ASVEL toliau varžovų nepaleido, bet atkurti intrigos nesugebėjo ir patyrė 10-ąją nesėkmę per pastarąsias 12 rungtynių.

„Real“: Jaycee Carrolas 19 (3/7 trit.), Fabienas Causeuras 15 (3/3 trit.), Usmanas Garuba 10 (6 atk. kam.).

ASVEL: Livio Jeanas-Charles'is 13, Theo Maledonas 12, Matthew Strazelis 11 (5 rez. perd.), Tonye Jekiri 10 (11 atk. kam.).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant