2020 12 23

Sugrįžęs J.Vesely ir debiutavęs naujokas ištraukė „Fenerbahče“ iš nesėkmių liūno

Raktą į pergales pametusi Stambulo „Fenerbahče“ (6-10) pagaliau įkvėpė gaivaus oro gūsį. Igoris Kokoškovas sulaukė pastiprinimo, o Turkijos komanda namuose 84:77 (22:27, 23:14, 21:13, 18:23) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (7-8) klubą.

Tai buvo vos antroji Stambulo „Fenerbahče“ pergalė per pastarąsias dešimt rungtynių, tuo metu Pirėjo „Olympiakos“ patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai turėjo 14 taškų persvarą, bet Georgios Bartzoko ištirpdė skirtumą, kuris paskutinę dvikovos minutę siekė vos 3 taškus.

DyShawnas Pierre'as pataikė tritaškį, Vassilis Spanoulis kitoje atakoje sulaukė bloko, o rungtynes uždarė dvitaškį metimą realizavęs Melihas Mahmutoglu.

„Olympiakos“ neišgelbėjo ir puikiai kritę tolimi metimai – tikslą pasiekė 15 iš 32 tritaškių (46,9 proc.).

Tai buvo pirmasis Kosto Slouko sugrįžimas į Stambulą. Įžaidėjas prieš savo buvusią komandą, kurioje rungtyniavo penkerius metus, per 22 minutes pelnė 5 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo čekas Janas Vesely, į aikštelę išbėgęs po trijų dvikovų pertraukos. Centras pelnė 17 taškų (8/8 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, surinko 29 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ komandoje debiutavo į Stambulą po metų pertraukos sugrįžęs serbas Marko Guduričius, kuris pelnė 4 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis Edgaras Ulanovas žaidė 16 minučių, dėjimu pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 6 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 17 (29 naud. bal.), DyShawnas Pierre'as 14, Melihas Mahmutoglu 12, Danilo Barthelis 11, Nando De Colo 10.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 17 (5/7 trit.), Livio Jeanas-Charlesas 12, Vassilis Spanoulis ir Aaronas Harrisonas – po 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant