Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 13

Sugrįžęs Šaras užkėlė „Barcelona“ traukinį ant pergalingų bėgių Valensijoje

Greitai koronavirusą suvystęs Šarūnas Jasikevičiaus sugrįžo prie „Barcelona“ (2-1) komandos vairo, o Katalonijos klubo traukinys vėl šoko ant pergalingų bėgių. Šaras su kompanija 71:66 (16:17, 17:16, 21:9, 17:22) išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Valencia“ (2-1) krepšininkams.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Euroleague.net nuotr.

Šioje dvikovoje „Barcelona“ vertėsi be pagrindinės savo žvaigždės Nikola Mirotičiaus bei trenerio asistento Dariaus Maskoliūno, vis dar kovojančių su koronaviruso infekcija.

Lyderio netektimi puikiai pasinaudojo geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs latvis Rolandas Šmitas.

25-erių 205 cm ūgio atletiškas aukštaūgis vien iki ilgosios pertraukos įšovė tris tolimus metimus iš trijų, o iš viso per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 23 naudingumo balų.

Po dviejų kėlinių „Valencia“ turėjo 2 taškų persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos „Barcelona“ žaidimas pakrypo pergalinga trajektorija.

25-ąją susitikimo minutę šeimininkai buvo priekyje 44:43, bet tuomet penki Alexo Abrineso greiti taškai įžiebė Katalonijos ekipą spurtui 11:0.

Lemiamą ketvirtį „Barcelona“ pradėjo dar vienu A.Abrineso šūviu iš toli, greitoje atakoje Pierre'as Oriola įkrovė kamuolį į krepšį, o Š.Jasikevičiaus vadovaujamos komandos pranašumas šoktelėjo iki solidžios 15 taškų ribos.

Du Nikolos Kaliničiaus tritaškiai ketvirtojo kėlinio pabaigoje priartino „Valencia“ per šešis taškus (60:66).

Martinas Hermannssonas sulaukė nesportinės pražangos, treneris Jaume Ponsernau – techninės. Nors šia dovana „Barca“ nepasinaudojo, pelniusi vos tašką, tačiau „Valencia“ krepšininkams stebuklo sukurti irgi nepavyko.

Ketvirtadienį „Palau Blaugrana“ arenoje lankysis Atėnų „Panathinaikos“, tuo metu dviguba Eurolygos savaitė „Valencia“ krepšininkams baigėsi – dėl koronaviruso protrūkio Sankt Peterburgo „Zenit“ komandoje rungtynės buvo nukeltos.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius (8 atk. kam.) ir Nikola Kaliničius – po 13, Derrickas Williamsas ir Guillemas Vivesas – po 7.

„Barcelona“: Rolandas Šmitas 15 (3/3 trit., 7 atk. kam.), Nickas Calathesas 14 (5 rez. perd.), Alexas Abrinesas ir Brandonas Daviesas – po 11, Cory Higginsas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant