2020 01 31

Svarbi „Olympiakos“ pergalė prieš lentelės kaimynus

Pirėjo „Olympiakos“ (9-13) ketvirtadienį šventė svarbią pergalę Eurolygoje, namuose 80:70 (25:24, 18:13, 16:14, 21:19) pranokęs lentelės kaimynę Vitorijos „Baskonia“ (8-14).
Vassilis Spanoulis
Vassilis Spanoulis / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Lemiamą pranašumą graikai įgijo po didžiosios pertraukos. Galinga ketvirto kėlinio pradžia leido šeimininkams susikurti 14 taškų persvarą ir atgal „Oly“ jau nesižvalgė.

Laimėti Pirėjo klubui nesutrukdė net tai, jog šiame mače nežaidė nedidelę traumą mačo išvakarės patyręs Georgios Printezis.

„Olympiakos“ gretose sužibėjo 11 taškų per 18 minučių pelnęs naujokas Octaviusas Ellisas.

19 taškų nugalėtojams pridėjo Augustine’as Rubitas, 16 – Vassilis Spanoulis, 10 – Nikola Milutinovas.

„Baskonia“ ekipos gretose su 14 taškų išsiskyrė Nikas Stauskas, Tornikė Šengelija (7 rez. perd.) ir Shavonas Shieldsas.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?