2019 10 31

T.Rice'o vedamas „Panathinaikos“ nukovė Eurolygos vicečempionus

Atėnų „Panathinaikos“ (3-3) ketvirtadienio vakarą dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė puikia pergale, 86:70 (24:19, 18:19, 21:16, 23:16) namuose palaužęs turnyro vicečempionę Stambulo „Anadolu Efes“.
Jacobas Willey
Jacobas Willey / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Tris kėlinius aikštėje vyko atkakli kova, tačiau prieš ketvirtojo pradžią graikai sugebėjo spurtuoti ir susikrovė lemiamą pranašumą.

Tyrese'o Rice'o ir Georgio Papagiannio įkvėpti šeimininkai laimėjo atkarpą 12:0 ir svečių viltys sudužo į nesurenkamą mozaiką.

Ketvirto kėlinio pabaigoje turkai dar pabandė kabintis ir buvo sumažinę atsilikimą iki 8 taškų, bet tuomet T.Rice'as pataikė iš toli ir OAKA arena užtraukė pergalingą dainą.

„Panathinaikos“: Tyrese‘as Rice‘as 18, Ioannis Papapetrou 14, Jimmeris Fredette‘as ir Nickas Calathes (10 rez. perd.) po 11, Georgios Papagiannis 10.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 28, Chrisas Singletonas 13 (11 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 11.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?