Tai bent charakteris – „Partizan“ laimėjo išlipęs iš rekordinės duobės

Fantastišką pergalę Eurolygoje vėlyvą penktadienio vakarą iškovojo Belgrado „Partizan“ (11-10) klubas.
Jamesas Nunnally
Jamesas Nunnally / „Partizan“ klubo nuotr.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai panaikino net 24 taškų deficitą ir audringai palaikomi sirgalių 88:79 (11:29, 25:23, 31:15, 21:12) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (12-9) krepšininkus.

Mačas šeimininkams prasidėjo tiesiog tragiškai. Negalėję pelnyti nė taško jie atsiliko 0:16, o antrojo kėlinio pradžioje – ir 11:34.

Didžiausia praraja tarp komandų siekė 24 taškus (13:37), bet „Partizan“ nenuleido rankų ir sugebėjo apversti rungtynes aukštyn kojomis.

Rezultatą „Partizan“ išlygino trečiajame kėlinyje, o ketvirtajame jau kontroliavo situaciją.

Išlipimas iš 24 taškų duobės – didžiausias per „Partizan“ klubo istoriją Eurolygoje.

„Partizan“: P.J. Dozieras 23 (7 atk. kam.), Jamesas Nunnally 20 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Bruno Caboclo 11, Alenas Smailagičius 9.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 19 (2/8 trit.), Romanas Sorkinas 14 (6 atk. kam.), Jasielis Rivero 9.