Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 28

Tobulos graikų centro rungtynės lėmė „Panathinaikos“ pergalę

Įspūdingas rungtynes sužaidęs Georgios Papagiannis atvedė Atėnų „Panathinaikos“ (11-20) komandą link retos pergalės šiame sezone. Graikai namuose 86:76 (21:27, 27:16, 23:11, 15:22) įveikė lentelės kaimyną Miuncheno „Bayern“ (11-20) klubą.

Dominavęs G.Papagiannis šiose rungtynėse per 28 minutes pelnė 24 taškus (7/7 dvit., 3/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 3 metimus ir surinko net 40 naudingumo balų.

Ankstesni 220 cm ūgio graiko karjeros pasiekimai buvo 19 taškų ir 31 naudingumo balas.

PAO po pirmojo kėlinio atsiliko 21:27, bet antrą ketvirtį pradėjo atkarpa 22:6 ir perėmė rungtynių kontrolę (43:33).

Po ilgosios pertraukos Atėnų klubo pranašumas pasiekė net 19 taškų (69:50). Nors „Bayern“ tritaškiais sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 7 taškų ketvirtajame kėlinyje (67:74), rimčiau pakovoti dėl pergalės Andrea Trinchieri vyrams nepavyko.

Nugalėtojams Marius Grigonis per 20 minučių pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, suklydo du kartus, išprovokavo penkias pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

Kitas PAO lietuvis Artūras Gudaitis per 12 minučių įmetė 5 taškus (2/4 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Tiek „Panathinaikos“, tiek „Bayern“ jau atsisveikino su viltimis patekti į atkrintamąsias ir rikiuojasi 15-16 pozicijose Eurolygoje.

„Panathinaikos“: Georgios Papagiannis 24 (10/10 metimai, 11 atk. kam., 40 naud. bal.), Mattas Thomasas 12 (3/5 trit.), Parisas Lee 10 (11 rez. perd.).

„Bayern“: Andreasas Obstas (4/9 trit., 6 rez. perd.) ir Nickas Weileris-Babbas po 12, Zylanas Anthony Cheathamas 11 (7 atk. kam.).