2019 10 24

Tolimais metimais bombardavusi „Chimki“ nutraukė „Bayern“ prakeiksmą

Maskvos srities „Chimki“ (3-1) ekipai prireikė septynių bandymų, kad iškovotų pirmąją istorijoje pergalę prieš Miuncheno „Bayern“ (2-2). Rimo Kurtinaičio kariauna svečiuose triumfavo 87:74 (17:19, 27:18, 26:18, 17:19).
Aleksejus Švedas
Aleksejus Švedas / Euroleague.net nuotr.

„Chimki“ krepšininkai bėgti ėmė antrojo ketvirčio pabaigoje – į Miuncheną sugrįžęs Devinas Bookeris pataikė tritaškį, kuris inicijavo svečių spurtą prieš ilgąją pertrauką 14:3.

„Turime ir toliau žaisti taip, lyg rezultatas būtų lygus, – po dviejų kėlinių sakė R.Kurtinaitis. – Turime pagerinti puolimą, nes suklydome 11 kartų. Tai yra „Bayern“, septynių taškų persvara nieko nereiškia, nes Miuncheno komanda visada žaidžia iki galo.“

Įsiklausę į trenerio žodžius R.Kurtinaičio auklėtiniai trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 9:0. Dar vienas D.Bookerio tolimas metimas „Chimki“ pranašumą padidino iki 19 taškų – 56:37.

Danilo Barthelio du dvitaškiai paeiliui „Bayern“ ekipą 35-ąją rungtynių minutę buvo priartinę per 10 taškų (66:76), tačiau tuomet Aleksejus Švedas pelnė dvitaškį, Anthony Gillas pridėjo dvi taiklias baudas bei metimą iš vidutinio nuotolio, o rungtynių nugalėtojas klausimų nebekėlė.

Pergalingame mače "Chimki" realizavo 12 tritaškių iš 23 (52,2 proc.)

Mytiščių ekipoje žaidimu išsiskyrė A.Švedas, pelnęs 19 taškų (5/12 dvit., 1/7 trit., 6/7 baud.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydęs 5 kartus.

„Bayern“: Gregas Monroe 18 (7 kld.), Maodo Lo (4/8 trit.) ir Vladimiras Lučičius – po 12.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 19 (1/7 trit., 9 rez. perd.), Anthony Gillas 17, Janis Timma ir Devinas Bookeris – po 13.

Rimo Kurtinaičio kariauna penktajame ture namuose priims Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus, o „Bayern“ savų žiūrovų akivaizdoje testuos du pralaimėjimus iš eilės patyrusią „Real“ ekipą.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?