2019 10 24

Tragiškai krepšį atakavęs „Real“ krito ir Stambule

Vos septynis dvitaškius pataikęs Madrido „Real“ (2-2) įsirašė antrąjį pralaimėjimą Eurolygoje. Pablo Laso auklėtiniai Stambule 60:76 (11:15, 20:14, 19:27, 20:10) nusileido „Anadolu Efes“ (2-2) krepšininkams.
Krunoslavas Simonas
Krunoslavas Simonas / Euroleague.net nuotr.

Turkijos ekipos gynyboje klimpęs "Real" pralaimėjimu paženklintame mače pataikė 7 dvitaškius iš 30 (23,3 proc.), suklydo 16 kartų.

Panašu, kad karališkasis klubas neatsigavo po praėjusį penktadienį Kauno „Žalgirio“ suduoto niukso bei pataikyti dvitaškio metimo Stambule nesugebėjo pirmąsias 15 dvikovos minučių. Vis dėlto 6 realizuoti tritaškiai iš 12 leido „Real“ krepšininkams pirmauti po dviejų kėlinių 31:27.

Po ilgosios pertraukos siautėti ėmė „Anadolu Efes“ gynėjas Krunoslavas Simonas, pelnęs 8 Turkijos komandos taškus iš eilės. Sėkmingą pasirodymą kroatas perkėlė ir į lemiamą kėlinį – dvitaškis su pražanga, po kurio šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą – 61:50.

Nors Madrido krepšininkai buvo priartėję per penkis taškus, tačiau K.Simono vedami šeimininkai spurtavo 13:0 bei išsprendė rungtynių likimą.

Rungtynių herojumi tapęs K.Simonas pelnė 17 taškų, iš kurių 15 – antroje mačo pusėje. Pridėjo 9 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose ryškus buvo aukštaūgis Bryantas Dunstonas, pelnęs 17 taškų bei atkovojęs 8 kamuolius.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas ir Krunoslavas Simonas – po 17, Chrisas Singletonas 13, Vasilije Micičius 12.

„Real“: Sergio Llullas 14, Gabrielis Deckas ir Jordanas Mickey – po 10.

Penktajame ture „Anadolu Efes“ ekipa namuose priims Belgrado „Crvena Zvezda“, o „Real“ krepšininkai vyks į Miuncheną, kur jų lauks „Bayern“.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?