2016 11 03

Trileris Bamberge: blankus Mantas Kalnietis ir Milano pralaimėjimas

Ketvirtadienį Eurolygos penktojo turo rungtynėse trečią pralaimėjimą patyrė „Emporio Armani“ komanda. Manto Kalniečio klubas Bamberge po pratęsimo 102:106 (21:18, 25:20, 18:23, 27:30, 11:15) nusileido „Brose“ krepšininkams.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / „Scanpix“ nuotr.

Antrojo kėlinio pabaigoje Milano klubas buvo sukaupęs net 15 taškų pranašumą. Tačiau jau trečio kėlinio viduryje Bambergo klubas išsiveržė į priekį. Tik kėlinio pabaigoje „Emporio Armani“ naudai rezultatą persvėrė Mantas Kalnietis.

Ketvirtajame kėlinyje virė kova taškas į tašką. Likus žaisti tris minutes, svarbų tritaškį pataikė anksčiau Milano ekipai atstovavęs Nicolo Melli. Netrukus „Brose“ ekipa įgijo šešių taškų pranašumą. Likus žaisti 14 sekundžių, Ricky Hickmanas pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą iki taško. Likus žaisti 8 sekundes, R.Hickmanas pataikė tris baudos metimus ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo metimu nesulaikomas buvo Darius Milleris, pelnęs 9 taškus ir užtikrinęs vokiečių pergalę. Iš viso jis surinko net 27 taškus.

Mantas Kalnietis per 11 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvitašk., 0/1 tritašk., 0/2 baud.), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, padarė tris klaidas ir du kartus prasižengė.

Lietuvio komandai tai buvo trečias pralaimėjimas. Bambergo klubas iškovojo antrą pergalę.

„Brose“: D.Milleris 27, N.Melli 15, L.Radoševičius 14, N.Zisis 13, J.Strelniekas 10.

„Emporio Armani“: R.Sandersas 25, A.Gentile 18, J.McLeanas 17, R.Hickmanas 15.