Tuščia čempionų savaitė: Madride epizodiškai žaidęs M.Grigonis stebėjo „Real“ triumfą

Visas rungtynes pirmavusi Madrido „Real“ (2-2) namuose 90:86 (28:19, 15:19, 27:20, 20:28) išrašė antrą pralaimėjimą Atėnų „Panathinaikos“ (2-2) komandai šią dvigubą Eurolygos savaitę.
Facundo Campazzo ir Walteris Tavaresas
Facundo Campazzo / Vida Press nuotr.

Antradienį Eurolygos čempionė Atėnų „Panathinaikos“ turėjo pripažinti turnyro debiutantės „Paris“ pranašumą, o po dviejų – karališkojo Ispanijos klubo.

Šios dvi komandos praėjusią gegužę varžėsi Eurolygos finale.

Trečiajame kėlinyje – antroji šią savaitę nesportinė Kendricko Nunno pražanga. Tokios nuobaudos jis susilaukė nesėkme pažymėtame mače Paryžiuje, kurią po rungtynių oficialiai užprotestavo „Panathinaikos“ klubas, o Madride alkūne jis vožtelėjo „Real“ gynėjui Alberto Abaldei.

Dominuoti ėmusi „Real“ savo rankose jau turėjo 17 taškų persvarą, tačiau pasikūrusio K.Nunno vedini Ergino Atamano auklėtiniai susitikimo pabaigoje sugebėjo ištirpdyti deficitą iki 4 taškų.

Pergalingame mače Madrido krepšininkai realizavo net 15 tritaškių iš 33 (45,5 proc.).

Marius Grigonis šioje dvikovai žaidė epizodiškai – aikštelėje praleido vos dvi minutes per kurias niekuo nepasižymėjo.

„Real“: Facundo Campazzo 19 (6 rez. perd., 28 naud. bal.), Džananas Musa 15, Alberto Abalde 13, Gabrielis Deckas 11.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 23 (6 rez. perd., 25 naud. bal.), Juancho Hernangomezas 16, Cedi Osmanas 13, Ioannis Papapetrou 11.