2021 12 30

UNIKS vėl rodo raumenis – nukovė Eurolygos čempionus

Šį sezoną Eurolygoje stebinanti Kazanės UNIKS (11-7) ekipa atsitiesė po skaudaus pralaimėjimo praėjusią savaitę Barselonoje. Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai ketvirtadienį namuose 75:67 (24:17, 18:21, 15:11, 18:18) pranoko Eurolygos čempionę Stambulo „Anadolu Efes“ (9-9) ekipą.
Johnas Brownas
Johnas Brownas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Galingai rungtynes pradėjusi UNIKS iš karto pasiuntė čempionus į nokdauną – startavo net 17:0. Sutrikę Ergino Atamano auklėtiniai pirmuosius taškus pelnė tik sužaidus pusę kėlinio.

Atsigavę po šalto dušo Eurolygos čempionai, žaidę be praėjusio sezono MVP Vasilije Micičiaus, patyrusio čiurnos traumą apšilimo metu, priartėjo iki minimumo (33:32) antrajame kėlinyje.

Vis dėlto UNIKS nebekartojo tos pačios klaidos, kaip praėjusią savaitę Barselonoje, kai išbarstė 20 taškų persvarą ir pralaimėjo. Šeimininkai vėl pabėgo į priekį dviženkliu skirtumu (62:52) ir išsaugojo pergalę.

UNIKS į pergalę vedė karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs aukštaūgis Johnas Brownas, surinkęs net 28 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“ tai buvo pirmas pralaimėjimas po trijų pergalių iš eilės.

UNIKS: Johnas Brownas 20 (5 per. kam.), Andrejus Voroncevičius 12 (6 atk. kam.), Mario Hezonja (9 atk. kam.), Isaiah Canaanas ir Marco Spissu – po 9, Lorenzo Brownas 7.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas 17 (9 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 15 (8 atk. kam.), Chrisas Singletonas 11, Jamesas Andersonas 8, Elijah Bryantas 6.