Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 06

V.Micičiaus tempiami Eurolygos čempionai palaužė ASVEL

Stambulo „Anadolu Efes“ (9-8) namuose turėjo vargo, tačiau 78:72 (17:19, 12:17, 23:22, 26:14) palaužė Vilerbano ASVEL (6-11) ekipą.
Vasilije Micičius ir Willas Clyburnas
Vasilije Micičius ir Willas Clyburnas / Imago / Scanpix nuotr.

Shane'as Larkinas negalėjo padėti „Anadolu Efes“ ekipai, nors praeitą savaitę sužaidė pirmąsias savo sezono rungtynes. Tiesa, gynėjas patyrė dar vieną traumą.

Neaiški buvo ir Vasilije Micičiaus situacija, bet serbas ant parketo buvo ir tempė komandą pirmyn.

Po dviejų kėlinių ASVEL pirmavo 36:29, po trijų – 58:52, bet pabiro lemiamame ketvirtyje.

Likus žaisti tris minutes, ASVEL dar pirmavo vienu taškeliu, bet tuomet Willas Clyburnas pataikė dvitaškį, o po kelių nesėkmingų atakų V.Micičius pridūrė tritaškį.

Po Nando De Colo klaidos W.Clyburnas pridėjo dar du taškus ir skirtumas išaugo iki šešių taškų (74:68). ASVEL sugrįžti nebesugebėjo.

V.Micičius pelnė 22 taškus nugalėtojams (3/5 dvit., 5/8 trit.).

Pralaimėjusiems Nando De Colo surinko 12 taškų ir išdalino 4 perdavimus. Beje, prancūzas perėmė 300-ąjį kamuolį šiose rungtynėse ir tapo šeštuoju žaidėju, kuris yra pasiekęs šią ribą Eurolygoje.

„Anadolu Efes“: V.Micičius 22, W.Clyburnas 15, R.Beaubois 13, E.Bryantas 10.

ASVEL: N.De Colo ir D.Lighty po 12, Y.Fallas (6 atk. kam.) ir P.Jacksonas-Cartwrightas po 10.