2019 10 19

V.Micičius atvedė „Anadolu Efes“ į pergalę Valensijoje

Eurolygos vicečempionė Stambulo „Anadolu Efes“ turėjo kaip reikiant paplušėti, tačiau penktadienio vakarą 83:78 (23:27, 16:19, 30:17, 14:15) svečiuose sugebėjo pranokti „Valencia“ ekipą ir įsirašė antrąją pergalę.
Vasilije Micičius
Vasilije Micičius / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Valensijos ekipa yra vienintelė Eurolygos komanda, kuri šį sezoną dar nesugebėjo laimėti nė karto.

Tiesa, pirmi du kėliniai ispanams nieko blogo nežadėjo. Po dviejų ketvirčių „Valencia“ turėjo 7 taškų persvarą (46:39), tačiau iš karto po pertraukos turkai pradėjo grėsmingai artėti.

Per trečią kėlinį „Anadolu Efes“ sugebėjo įmesti net 30 taškų ir perėmė iniciatyvą.

Ketvirtajame kėlinyje nė vienai ekipa rezultatyvumu blykstelėti nepavyko, tad „Anadolu Efes“ apgynė turimas pozicijas ir įsirašė antrąją pergalę.

Nugalėtojų gretose labai solidų mačą sužaidė buvęs žalgirietis Vasilije Micičius.

Serbas pelnė 15 taškų (4/6 dvitaškių 1/6 tritaškų, 4/4 baudų), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, 4 kartus suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 22 (7 atk. kam.), Samas Van Rossomas 14, Brockas Motumas 11.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 19, Vasilije Micičius (12 rez. perd.) ir Alecas Petersas po 15, Shane‘as Larkinas 13, Bryantas Dunstonas 10 (7 atk. kam.).

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?