Vadžias po pertraukos paleidę R.Jokubaitis ir „Maccabi“ krito D.Motiejūno komandos tvirtovėje

Antrąją pergalę Eurolygoje trečiadienio vakarą iškovojo „Monaco“ ekipa su Donatu Motiejūnu, namuose 85:79 palaužusi Tel Avivo „Maccabi“, kuriai atstovauja Rokas Jokubaitis.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / „Scanpix“ nuotr.

Abi komandos praėjusią savaitę Eurolygos sezoną buvo pradėjusios pergalėmis.

Svečiai iš Tel Avivo geriau pradėjo mačą ir antrojo kėlinio viduryje turėjo dviženklį pranašumą (23:13), bet kelti baltą vėliavą kunigaikštystės komanda atsisakė.

Iniciatyvą „Maccabi“ išlaikė iki trečio kėlinio vidurio, bet tada „Monaco“ tvirtai perėmė mačo kontrolę į savo rankas.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Monaco“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (70:60).

Nors per likusį laiką „Maccabi“ dar bandė gelbėtis, sukurti sensacijos nepavyko.

Nugalėtojams D.Motiejūnas per 22 minutes surinko 11 taškų (4/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, prarado kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, gavo dvi pražangas ir mačą baigė su 12 naudingumo balų.

R.Jokubaitis per 13 minučių surinko 9 taškus (4/7 dvitaškių, 1/2 baudų metimų), 3 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 išprovokuotas pražangas ir 15 naudingumo balų.

„Monaco“: Mike'as Jamesas ir Elie Okobo – po 17, Donatas Motiejūnas 11 (6 atk. kam.), Georgios Papagiannis 10 (7 atk. kam.), Alpha Diallo 9 (6 atk. kam.).

„Maccabi“: Jordanas Loydas 16 (4 atk. kam.), Jasielis Rivero (6/8 dvitaškių) ir Jaylenas Hoardas – po 13, Levi'us Randolphas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant