Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 08

Vidurio puolėjo tritaškių fiestos užkurta „Valencia“ pažemino „Real“

Bojanas Dubljevičius iki šiol Eurolygoje tik kartą buvo pataikęs penkis tritaškius. Šįkart juodkalnietis driokstelėjo net šešiais tolimais šūviais, o jo atstovaujama „Valencia“ (2-0) išvykoje 93:77 (17:19, 27:20, 24:14, 25:24) parbloškė jau antrą nesėkmę iš eilės patyrusį Madrido „Real“ (0-2) klubą.
Bojanas Dubljevičius ir Klemenas Prepeličius
Bojanas Dubljevičius ir Klemenas Prepeličius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Vienam Eurolygos favoritų „Real“ klubui tai buvo jau antras pralaimėjimas iš eilės – prieš savaitę „karaliai“ nusileido ir Vitorijos „Baskonia“ komandai.

Jei Vitorijoje „Real“ kovėsi beveik visas 40 minučių, tai šįkart ginklus sudėjo dar ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Įspūdingai pataikęs B.Dubljevičius per kiekvieną iš pirmų trijų kėlinių įmetė po du tritaškius, o nuo antrojo kėlinio tolusi „Valencia“ prieš paskutinį ketvirtį pirmavo 68:53.

Galutinai šeimininkus „oranžiniai“ pribloškė lemiamo ketvirčio pradžioje, kai smogė „Real“ ekipai 12:2, susikrovė net 25 taškų persvarą (80:55) ir atsakė į visus su rungtynių baigtimi susijusius klausimus.

16 taškų skirtumu pralaimėjęs „Real“ patyrė didžiausią pralaimėjimą namų rungtynėse Eurolygoje nuo 2012 metų, kai 19 taškų skirtumu nusileido Sienos „Montepaschi“ klubui.

Mačo didvyriu tapęs B.Dubljevičius ketvirtajame kėlinyje net nežaidė, o per pirmuosius tris aikštėje praleido 19 minučių ir pelnė net 24 taškus (1/3 dvit., 6/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Real“: Walteris Tavarešas 15 (7/7 dvit., 7 atk. kam.), Facundo Campazzo 14, Rudy Fernandezas (4/7 trit.) ir Trey Thompkinsas po 12.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 24 (6/9 trit.), Mike'as Tobey 14, Nikola Kaliničius 10 (8 atk. kam.).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant