2022 01 25

Vienos krypties eismas – „Real“ namuose pervažiavo UNIKS

Šį sezoną stebinantis Kazanės UNIKS (12-8) klubas neslėpė ambicijų ir nuvykęs į Madridą, bet ten buvo sumuštas. Ispanijos sostinėje karaliavo „Real“ (17-3) krepšininkai – 85:68 (21:14, 26:17, 27:14, 11:23).
Guerschonas Yabusele
Guerschonas Yabusele / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Pablo Laso auklėtiniai dominavo beveik visų rungtynių metu.

UNIKS dar buvo išsiveržę į priekį 10:5 pirmojo kėlinio starte, bet tada „Real“ šovė į priekį 16:4 ir jau po pirmosios rungtynių atkarpos pirmavo 21:14.

Vos prasidėjus antrajam ketvirčiui Walteris Tavaresas suteikė madridiečiams dviženklį pranašumą (24:14), o įpusėjus rungtynėms šeimininkai pirmavo 47:31.

Trečiame ketvirtyje visiškai varžovus užgniaužę Eurolygos lyderiai ėmė triuškinti UNIKS – po Thomaso Heurtelio dvitaškio skirtumas pasiekė net 31 tašką (74:43).

Kiek sušvelninti rezultatą Kazanės komandai pavyko tik ketvirtajame kėlinyje, kurį UNIKS laimėjo 23:11.

Jau šeštą kartą iš eilės ir septynioliktą iš viso laimėjęs „Real“ yra vienvaldis turnyro lyderis, tuo tarpu UNIKS po šio susitikimo su Maskvos CSKA dalinasi 6-7 vietas.

„Real“: Walteris Tavaresas 14 (11 atk. kam., 28 naud. bal.), Guerschonas Yabusele 13, Alberto Abalde ir Sergio Llullas po 11.

UNIKS: Lorenzo Brownas (8 rez. perd.) ir Tonye Jekiri po 13, Mario Hezonja ir OJ Mayo po 10.