Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 14

„Virtus“ atidarė pergalių sąskaitą Eurolygoje – įveikė „Bayern“

Pirmąją pergalę Eurolygoje po labai ilgos pertraukos įsirašė legendinis Bolonijos „Virtus“ (1-1) klubas.

Europos taurės čempionai, šiemet sugrįžę į aukščiausią lygį, namie dramatiškose gynybinėse rungtynėse 66:63 (24:16, 10:16, 22:19, 10:12) palaužė Miuncheno „Bayern“ (0-2) klubą.

Abi ekipos nežibėjo puolime. „Bayern“ pataikė vos 24 proc. dvitaškių (7/29), o „Virtus“ prarado net 19 kamuolių.

Miuncheno ekipa pabaigoje galėjo išplėšti pratęsimą, bet visus tris tritaškius prieš tai pataikęs „Bayern“ lyderis Vladimiras Lučičius metė pro šalį.

„Virtus“: Gabrielis Lundbergas 13, Milošas Teodosičius (4 kld.) ir Kyle‘as Weemsas – po 9, Danielis Hackettas 8, Semi Ojeleye 7 (5 atk. kam.).

„Bayern“: Nickas Weileris-Babbas 16 (4/7 trit.), Vladimiras Lučičius 15 (3/4 trit.), Ognjenas Jaramazas 7.