2023 11 23

Vis labiau įsibėgėjantis „Panathinaikos“ pratęsė „Valencia“ krizę

Dar vieną užtikrintą pergalę Eurolygoje ketvirtadienio vakarą iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Mariumi Grigoniu, namuose 91:73 (27:18, 22:17, 23:18, 18:20) palaužęs ne pačią sėkmingiausią atkarpą išgyvenantį „Valencia“ klubą.
Kostas Sloukas
Kostas Sloukas / Euroleague nuotr.

M.Grigonis aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje smogė atkarpa 8:0 bei įgijo dviženklį pranašumą.

Trečiajame kėlinyje graikai pirmavo rekordiniu 22 taškų skirtumu.

Atėnų klubas laimėjo ketvirtą Eurolygos mačą iš eilės ir stiprina savo pozicijas pirmajame aštuonete.

Puikiai Eurolygos sezoną pradėjusi Valensijos komanda pastaruoju metu krito į gilią duobę ir pralaimėjo ketvirtą akistatą iš eilės.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 17, Kostas Mitoglou 14, Jerianas Grantas 13, Kostas Sloukas 12 (9 rez. perd.), Marius Grigonis 11.

„Valencia“: Semi Ojeleye 16, Jaredas Harperis 9, Xabi Lopezas-Arostegui, Chrisas Jonesas (10 rez. perd.) ir Boubacaras Toure – po 8.