Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 09

Vokiškame Eurolygos mūšyje – itin saldi „Bayern“ pergalė

Eurolygoje penktadienio vakarą įvyko dviejų Vokietijos ekipų akistata, kurioje antrą kėlinį puikiai sužaidę Miuncheno „Bayern“ krepšininkai 90:72 (21:27, 31:9, 19:18, 19:18) išvykoje nugalėjo Berlyno ALBA ekipą.

Pirmajame kėlinyje ALBA nieko blogo nenutuokė ir laimėjo 10-ties minučių atkarpą 27:21, tačiau antrajame berlyniečiai buvo taip surakinti, kad „Bayern“ ketvirtį laimėjo net 31:9.

Šis spurtas, leidęs bavarams susikrauti 16-kos taškų pranašumą, buvo lemtingas – svečiai ALBA vyrų arčiau savęs taip ir neprisileido.

Jau prasidėjus ketvirtajam kėliniui ALBA komanda iš viso buvo atkovojusi tik 11 kamuolių, rungtynių pabaigoje sugriebtų kamuolių skaičius padidėjo iki 16-kos, o „Bayern“ iš viso atkovojo 30 kamuolių.

Miuncheno komandos krepšininkai pataikė puikiai: realizavo 68 proc. dvitaškių (26/38) ir 47 proc. tritaškių (9/19).

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Nickas Weileras-Babbas, surinkęs 15 taškų. Po 14 pridėjo Wade'as Baldwinas ir Vladimiras Lučičius.

Pralaimėjusiųjų gretose su 15 taškų išsiskyrė Marcusas Erikssonas.

ALBA: M.Erikssonas 15, J.Grangeris 10 (6 rez. perd.).

„Bayern“: N.Weileras-Babbas 15, W.Baldwinas ir V.Lučičius po 14, J.Reynoldsas 12.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant