2023 03 03

Prancūzijoje vos neprisižaidęs „Real“ pavijo Eurolygos lyderius, bet prarado žvaigždę

Madrido „Real“ (18-7) iššvaistė nemažą pranašumą, bet iškovojo pergalę prieš Vilerbano ASVEL (8-18) klubą 75:71 (20:10, 27:22, 16:22, 12:17) bei pasivijo Eurolygos lyderius.
Džananas Musa
Džananas Musa / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Karaliai“ jau pirmajame ketvirtyje turėjo dviženklį pranašumą (18:8), kuris antrame kėlinyje išaugo iki 15 taškų (47:32).

Po ilgosios pertraukos „Real“ kelis sykius turėjo ir 17 taškų pranašumą, bet ASVEL pakilo į šturmą.

Dar per trečiąjį kėlinį šeimininkai sumažino skirtumą iki vienženklio (54:63), o ketvirtojo kėlinio pradžioje priartėjo iki vieno metimo – 62:64.

Vis dėlto svarbiausiu metu „Real“ rado lyderį – Gabrielį Decką, kuris pelnė 8 taškus per antrąją ketvirtojo kėlinio pusę ir padėjo savo komandai išsaugoti pergalę.

Rungtynių pabaigoje Madrido klubas neteko savo vidurio puolėjo Walterio Tavareso, kuris susižeidė čiurną.

Madridiečiai pagal pergalių skaičių pavijo Eurolygos lyderius Pirėjo „Olympiakos“ (18-7) ir „Barcelona“ (18-8).

ASVEL: Jonah Mathewsas ir Nando De Colo (4/15 metimai, 6 atk. kam.) po 13, Youssoupha Fallas 10 (9 atk. kam.).

„Real“: Fabienas Causeuras 14, Nigelas Williamsas-Gossas 13, Gabrielis Deckas 12, Džananas Musa 11.