Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 02 24

W.Clyburno išgelbėti Eurolygos čempionai kvėpuoja „Žalgiriui“ į nugarą

Stambulo „Anadolu Efes“ (12-12) krepšininkai šventė itin sunkią pergalę Vilerbane prieš ASVEL (8-17) ekipą 90:89 (23:18, 22:31, 27:12, 18:28).
Willas Clyburnas
Willas Clyburnas / Scanpix/IMAGO/Seskim Photo nuotr.

Šiose rungtynėse dirbo teisėjas iš Lietuvos Artūras Šukys.

Po dviejų kėlinių ASVEL dar buvo priekyje 49:45, bet tuomet į priekį šovė Eurolygos čempionai. Jie laimėjo trečią kėlinį net 27:12 ir susikrovė dviženklę persvarą.

Prancūzai pradėjo lemiamą ketvirtį spurtu 6:0 ir užvirė kova. Po Nando De Colo tritaškio, likus 3:33 min., rezultatas tapo lygus 82:82.

Ėmus tiksėti paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, švieslentė rodė skaičius 86:86. Dee Bostas tuomet įkrėtė itin svarbų tritaškį (89:86), Willas Clyburnas neklydo nuo baudų linijos.

D.Bosto dvitaškis skriejo pro šalį, o W.Clyburnas vėl stojo prie baudų linijos. Pirmuoju metimu jis lygino rezultatą, antruoju – vedė „Anadolu Efes“ į priekį.

ASVEL išsigelbėjimui liko 5 sekundės, tačiau suklydo ir pralaimėjo.

„Anadolu Efes“ dabar turi 12 pergalių per 24 rungtynes ir užima 11-ąją vietą. Kauno „Žalgiris“ yra laipteliu aukščiau su 13 laimėjimų, bet Turkijos klubas yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.

ASVEL: N.De Colo 20, Y.Fallas 15, R.Obasohanas 9.

„Anadolu Efes“: W.Clyburnas 20, Sh.Larkinas 16, E.Bryantas 14 (10 atk. kam.), R.Beaubois 12.