Ž.Obradovičius ir „Partizan“ lieka tuščias – Belgrade laimėjo E.Messina

Du legendiniai Europos treneriai antradienio vakarą stojo akis į akį Belgrade.
Dante Exumas ir Željko Obradovičius
Dante Exumas ir Željko Obradovičius / „Scanpix“ nuotr.

Ettore Messinos treniruojama Milano „Olimpia“ (2-1) įrodė savo pranašumą 80:75 (17:27, 24:22, 21:12, 18:14) prieš audringai savų sirgalių palaikomą Belgrado „Partizan“ (0-3) klubą.

Šeimininkai geriau pradėjo susitikimą ir pirmoje rungtynių pusėje pirmavo dviženkle persvara, tačiau po didžiosios pertraukos svečiai perėmė iniciatyvą.

Tiesa, „Partizan“ ir ketvirtojo kėlinio pradžioje dar buvo priekyje 73:69, bet „Olimpia“ tuomet laimėjo lemiamą atkarpą 11-0 ir pavogė pergalę.

„Partizan“: Zachas Leday 23 (5 atk. kam.), Mathias Lessortas 12 (10 atk. kam.), Yamas Madaras 10, Danilo Andjušičius 9.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 25, Brandonas Daviesas 15, Kevinas Pangosas 12, Billy Baronas 10, Nicolo Melli 7.