2020 11 18

„Žalgirį“ triuškinęs „Maccabi“ gavo skaudžią pamoką Madride

Praėjusią savaitę su Kauno „Žalgiriu“ jokių problemų neturėjęs Tel Avivo „Maccabi“ (3-6) klubas šią savaitę jau pats atsidūrė didelių šansų iškovoti pergalę neturinčios komandos kailyje. Izraelio klubas svečiuose 63:79 (18:29, 14:16, 18:17, 13:17) nusileido Madrido „Real“ (5-4).
Tyleris Dorsey veržiasi prieš Facundo Campazzo
Tyleris Dorsey veržiasi prieš Facundo Campazzo / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Pergalingą pranašumą „Real“ krovėsi jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių ir po pirmojo kėlinio, kuriame sumetė visus šešis tritaškius, turėjo dviženklę persvarą – 29:18.

Antrajame ketvirtyje „karalių“ pranašumas išliko panašus, o kiek sėkmingiau „Maccabi“ sužaidė tik iš karto po pertraukos, kai sugebėjo nukirpti 13 taškų varžovų persvarą iki 7 taškų (43:50).

Vis dėlto tai tebuvo momentinis svečių iš Tel Avivo žybtelėjimas. „Real“ po trijų kėlinių vėl pirmavo dviženkliu skirtumu 62:50, o galutinai varžovus palaužė paskutiniame ketvirtyje, kai pabėgo rekordiniu 19 taškų skirtumu – 75:56.

Primename, jog „Maccabi“ praėjusią savaitę „Žalgirį“ savo aikštėje sutriuškino net 85:57.

Iškovoję pergalę, kuri jiems buvo jau ketvirtoji iš eilės, Pablo Laso auklėtiniai turnyrinėje lentelėje pasivijo „Žalgirį“. Dabar šios komandos dalinasi 6-7 vietas.

„Real“: Gabrielis Deckas 16, Anthony Randolphas 15 (7 atk. kam.), Walteris Tavaresas (8 atk. kam.) ir Sergio Llullas po 10, Facundo Campazzo 9 (12 rez. perd., 6 kld.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 18 (2/7 trit., 5 kld.), Ante Žižičius 14 (10 atk. kam.), Chrisas Jonesas 9.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant