2019 11 20

Željko katastrofa tęsiasi: „Barcelona“ pervažiavo bedantę „Fenerbahče“ ekipą

Stambulo „Fenerbahče“ toliau išgyvena tragišką atkarpą. Eurolygos dugne besivoliojantys Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje net 63:89 (15:25, 15:19, 10:23, 23:22) krito prieš „Barcelona“ ekipą.
„Barcelona“ – Stambulo „Fenerbahče“
„Barcelona“ – Stambulo „Fenerbahče“ / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

„Atsiprašau, kad taip kalbu. Gal galėčiau jūsų paprašyti bent kažkiek pasiginti?“, – ironiškai per minutės pertraukėlę klausė Ž.Obradovičius. Bet nei rėkimas, nei ironija nepadėjo.

Daug gražių epizodų šiose rungtynėse sukūrė buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas.

„Fenerbahče“, nors realizavo 62 proc. dvitaškių (23/37), tačiau pataikė tik 24 proc. tritaškių (5/21) ir vos 20 proc. baudų metimų (2/10).

„Barca“ kovą dėl kamuolių laimėjo 38:25, taip pat padarė mažiau klaidų (12 prieš 16).

Vienintelis Joffrey Lauvergne'as surinko dviženklį taškų skaičių Stambulo komandoje – pelnė 12.

„Barcelona“ ekipą tempė 22 taškus surinkęs Cory Higginsas, 12 taškų pridėjo Alexas Abrinesas.

„Fenerbahče“ lieka su vos 2 pergalėmis per 9-erias rungtynes šio sezono Eurolygoje.

„Barca“ savo sąskaitoje turi 7 laimėjimus ir 2 kluptelėjimus.

„Barcelona“: C.Higginsas 22, A.Abrinesas 12, K.Kuricas 11 (7 atk. kam.), B.Daviesas ir A.Hanga po 10.

„Fenerbahče“: J.Lauvergne'as 12, A.Duverioglu ir M.Mahmutoglu po 8.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?