Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 12 27

„Zenit“ krepšį tritaškiais užliejęs Billy Baronas nukalė „Crvena zvezda“ pergalę

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Billy Baronas sužaidė karjeros rungtynes Eurolygoje ir atvedė savo atstovaujamą Belgrado „Crvena zvezda“ (7-9) ekipą į pergalę. Serbai išvykoje 65:58 (20:16, 17:24, 14:7, 14:11) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-12).
Billy Baronas
Billy Baronas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Geriausią mačą Eurolygoje sužaidęs B.Baronas per 27 minutes pataikė visus 4 dvitaškius, 5 tritaškius iš 6, 3 baudų metimus iš 4 ir pelnė 26 taškus. Gynėjas dar atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko net 34 naudingumo balus.

Pirmąsias rungtynes po sugrįžimo į Belgrado ekipą sužaidė ir Vladimiras Štimacas. Stambulo „Fenerbahče“ gretose sezoną pradėjęs buvęs žalgirietis per 22 minutes pelnė 6 taškus (3/8 dvit.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi itin nerezultatyvios antrosios mačo pusės pabaigoje.

Likus 3 minutėms „Crvena zvezda“ pirmavo vos tašku (55:54), bet tada V.Štimacas pataikė dvitaškį, o Jamesas Gistas pridėjo du taškus su pražanga ir skirtumas išaugo iki 6 taškų – 60:54.

Willo Thomaso vedami šeimininkai dar bandė kabintis į pergalę, bet B.Baronas likus žaisti 18 sek. smeigė tritaškį ir padidinęs skirtumą iki 7 taškų sužlugdė bet kokias Joano Plazos auklėtinių viltis.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 14 (3/8 trit.), Willas Thomasas 11, Antonas Ponkrašovas 8.

„Crvena zvezda“: Billy Baronas 26 (4/4 dvit., 5/6 trit., 34 naud. bal.), Lorenzo Brownas 18 (9/16 dvit., 9 atk. kam.), Jamesas Gistas 7.