2021 11 05

„Zenit“ su puikiai žaidusiu M.Kuzminsku sutalžė Eurolygos čempionus

Įspūdingą pergalę penktadienio vakarą Eurolygoje iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ (5-3) su dviem lietuviais, 90:79 (22:20, 25:13, 26:18, 17:28) svečiuose parklupdęs Eurolygos čempioną Stambulo „Anadolu Efes“ (2-6).

Turkai laikėsi tik pirmajame kėlinyje, tačiau vėliau pradėjo skęsti ir 13:2 spurtavusi Piterio komanda įgijo dviženklį pranašumą.

Po pertraukos Ergino Atamano vyrai dar kartą pralaimėjo atkarpą 2:14 ir deficitas pasiekė nepadorią 25 taškų žymą.

Šeimininkams kiek pavyko aptirpdyti atotrūkį, bet intriga šiame mače nepakvipo.

Mindaugas Kuzminskas sužaidė geriausią sezono mačą ir per 22 minutes įmetė 15 taškų (2/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus.

Artūras Gudaitis per 18 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo pražangą, 3 kartus suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 14 (5 rez. perd., 10 išprov. praž.), Tiboras Pleissas 13 (5 atk. kam.), Rodrigue‘as Beaubois 11, Adrienas Moermanas ir Elijah Bryantas – po 10.

„Zenit“: Conneris Frankampas 18, Mindaugas Kuzminskas 15, Jordanas Mickey (5 atk. kam.) ir Billy Baronas – po 10.