Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 24

Rusija švenčia – dramatiškai nukovė Suomiją ir pateko į pasaulio čempionatą

Vieną iš paskutinių bilietų į pasaulio čempionatą Kinijoje sekmadienį užsitikrino Rusijos krepšinio rinktinė.
Rusijos krepšinio rinktinė
Rusijos krepšinio rinktinė / „Scanpix“ nuotr.

Permėje vykusiose tiesioginėse grumtynėse dėl kelialapio rusai 91:76 nugalėjo Suomijos rinktinę.

Suomiai rungtynes pradėjo įspūdingu spurtu 28:10, tačiau iššvaistė turėtą pranašumą antrajame kėlinyje. Tris kėlinius atsilikusi Rusijos rinktinė įspūdingai spurtavo ketvirtajame ir pirmą kartą persvėrė rezultatą 79:75.

Rusija pastarąjį kartą pasaulio čempionate žaidė 2010 metais.

Rusijai šiose rungtynėse užteko pergalės arba nepralaimėti 3 taškų skirtumu. Suomijai reikėjo pergalės 3 taškų persvara.

Iš viso jau yra žinomos 23 dalyvės iš 32. Likusios paaiškės sekmadienį ir pirmadienį.

Rusija: D.Kulaginas 22, S.Antonovas 15, A.Voroncevičius 12, D.Chostovas 10.

Suomija: J.Wilsonas 18, T.Kotti 13, M.Koivisto 11.