2022 03 16

208 taškų trileryje – D.Motiejūno ekipos pergalė prieš buvusius „Ryto“ varžovus

Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (16-7) komanda pasiekė dramatišką pergalę Prancūzijos čempionate.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Monegaskai namuose po pratęsimo 105:103 (21:21, 20:27, 27:23, 21:18, 16:14) palaužė Strasbūro SIG (13-10) ekipą, žaidžiančią su Vilniaus „Rytu“ vienoje FIBA Čempionų lygos grupėje.

D.Motiejūnas nugalėtojams per 28,5 minutės pelnė 12 taškų (3/6 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir triskart prasižengė.

Lietuvis surinko 14 naudingumo balų ir pagal šį rodiklį buvo ketvirtas komandoje.

Pratęsimą didžiąją dalį rungtynių atsilikusiai Monako komandai ketvirtajame kėlinyje dvitaškiu išplėšė Mike'as Jamesas.

Monako ekipa Prancūzijos pirmenybėse yra antra, Strasbūro – ketvirta.

„Monaco“: Dwayne'as Baconas 24 (8 atk. kam.), Alpha Diallo 18, Mike'as Jamesas 17 (8 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 12, Yakuba Ouattara 11.

SIG: Mattas Mitchellas 20, Ike Udanoh 19 (9 atk. kam.), Gayloras Curier 18, DeAndre Lansdowne'as 15.