Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 08 28 /2022 08 29

21 taško deficitą panaikinę turkai prieš Serbiją krito paskutinėmis akimirkomis

Turkijos rinktinė surengė įspūdingą spurtą ir sugebėjo panaikinti net 21 taško atsilikimą, tačiau vis tiek buvo priversta kapituliuoti prieš Serbijos rinktinę. Sekmadienį Stambule vykusiose 2023-ųjų pasaulio čempionato atrankos rungtynėse Ergino Atamano vyrai krito 72:79.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / FIBA nuotr.

Trečiojo kėlinio pradžioje serbai įgijo rekordinį – 21 taško (52:31) – pranašumą, bet šeimininkai kapituliuoti atsisakė.

Likus žaisti nepilnas keturias minutes švieslentė jau rodė lygų rezultatą (71:71).

Bet tada Nikola Kaliničius pataikė labai svarbų tritaškį iš aikštės krašto ir turkai pasivyti savo varžovų jau neįstengė.

Šiame mače, kaip ir tikėtasi, po traumos jau į rikiuotę sugrįžo Vasilije Micičius.

Serbija: Nikola Jokičius 24 (10 atk. kam.), Marko Guduričius (6 rez. perd.) ir Nikola Kaliničius (6 atk. kam.) – po 14, Vladimiras Lučičius 11.

Turkija: Cedi Osmanas 22, Furkanas Korkmazas 18, Alperenas Šengunas 17 (13 atk. kam.).