„7bet-Lietkabelis“ įspūdingu spurtu nusikalė pergalę Europos taurėje

Su viltimis patekti į kitą Europos taurės etapą jau atsisveikinęs Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (6-11) pasiekė pergalę priešpaskutiniame ture. Nenado Čanako auklėtiniai namuose 91:75 (20:22, 28:19, 15:18, 28:16) įveikė Vroclavo „Šlask“ (2-15) komandą iš Lenkijos.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / „Betsafe-LKL“ nuotr.

Panevėžiečiai pralaimėjo pirmąjį kėlinį 20:22, bet daugiausiai Dovio Bičkauskio ir Deivido Sirvydžio pastangomis spurtavo antrame ketvirtyje ir įpusėjus mačui jau pirmavo 48:41.

Po ilgosios pertraukos grupės autsaideris „Šlask“ atsitiesė ir buvo net išlyginęs rezultatą (59:59), tačiau kiek sėkmingiau trečiąjį kėlinį užbaigęs „Lietkabelis“ susigrąžino trapų pranašumą prieš paskutinį ketvirtį – 63:59.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tarp komandų dar buvo tik 5 taškai (78:73), kai D.Sirvydis pelnė penkis taškus paeiliui, tiek pat pridėjo ir Gediminas Orelikas, prie jų prisijungė Gabrielius Maldūnas ir Liutauras Lelevičius, o net 11:0 spurtavę panevėžiečiai pirmąsyk nutolo dviženkliu atstumu (89:73) bei pasiekė pergalę.

Nugalėtojų gretose vėl puikus buvo rezultatyviausias turnyro krepšininkas D.Sirvydis. Jis per 30 minučių pelnė 21 tašką (5/6 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Šį kartą vilnietis sulaukė ir svarios komandos draugų pagalbos. Karjeros mačą sužaidė D.Bičkauskis (17 taškų, 5/5 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud. bal.), karjeros naudingumo rekordą Europos taurėje pasiekė G.Maldūnas (13 taškų, 6 atk. kam., 23 naud. bal.), geriausias rungtynes sužaidė ir jaunasis Liutauras Lelevičius (10 taškų, 5 atk. kam., 14 naud. bal.).

Paskutinėse Europos taurės reguliariojo sezono rungtynėse po savaitės Panevėžio ekipa namuose priims Klužo-Napokos U-BT komandą iš Rumunijos. Pergalės atveju „Lietkabelis“ galėtų pakilti iš priešpaskutinės 9-osios vietos B grupėje.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 21 (5/6 dvit., 3/6 trit., 4 per. kam., 27 naud. bal.), Dovis Bičkauskis 17 (7/7 met., 6 rez. perd., 25 naud. bal.), Gabrielius Maldūnas 13 (6 atk. kam.), Liutauras Lelevičius 10, Gediminas Orelikas 9 (3/13 met.), Vytenis Lipkevičius ir Džiugas Slavinskas po 8.

„Šlask“: Hassani Gravettas 21 (5/6 trit., 5 kld.), Dušanas Miletičius 16 (7/8 dvit.), Marekas Klassenas 11 (6 rez. perd.).