Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 08 01

Su pasimėgavimu: Lietuvos U-18 rinktinė grupių etapą baigė be nesėkmių

Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė Europos čempionate Izmire šventė dar vieną pergalę ir grupių etapą užbaigė be nesėkmių.
U-18 rinktinė
U-18 rinktinė / nuotr. FIBA

Pirmadienio pavakarę Karolio Abramavičiaus vadovaujama Lietuvos ekipa 83:54 (22:17, 20:17, 24:13, 17:7) nugalėjo Kroatiją.

Po dviejų kėlinių lietuviai buvo priekyje aštuoniais taškais, tačiau po pertraukos šovė į priekį spurtu 15:2 ir varžovams priartėti nebeleido.

Paulius Murauskas pelnė 16 taškų per 18 minučių ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, Rokas Jocys pridėjo 13 taškų.

Motiejus Krivas surinko žvėrišką dvigubą dublį: pelnė 12 taškų ir atkovojo net 14 kamuolių, taip pat jis išdalino 4 rezultatyvius perdavimus, bet 5 kartus suklydo.

Lietuvos rinktinė dvitaškius metė 51 proc. (22/43), tritaškius – 30 proc. (7/23) taiklumu.

Kovą dėl kamuolių lietuviai laimėjo net 54:35 ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 21 prieš 12. Tiesa, suklysta net 19 kartų.

Turnyrą Lietuvos rinktinė pradėjo pergale 75:56 prieš Juodkalniją, tuomet 79:61 buvo įveikta Italija.

Aštuntfinalyje lietuviai surems ginklus su paskutinę vietą užėmusia C grupės komanda Čekija.

Lietuva: P.Murauskas 16, R.Jocys 13, M.Krivas 12 (14 atk. kam.), A.Rimkus 10, M.Babraitis 7.

Kroatija: V.Bartas ir M.Vučičius po 9.